Logo Uzdrowiskowe Centrum Rehabilitacji w Jedlinie-Zdroju

Adres:

Plac Zdrojowy 4 A
58-330 Jedlina-Zdrój

www.rehabilitacja-jedlina-zdroj.pl

e- mail:
info@rehabilitacja-jedlina-zdroj.pl

tel.: +48 74 8471848

Uzdrowiskowe Centrum Rehabilitacji w Jedlinie-Zdroju

Uzdrowiskowe Centrum Rehabilitacji w Jedlinie Zdrój jest prywatną placówką, posiadającą wpis do rejestru podmiotów leczniczych o numerze rejestrowym 000000166953 wydanym przez Wojewodę Dolnośląskiego. Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej rehabilitacji medycznej. Nasi terapeuci to osoby z dużym doświadczeniem zawodowym, zaangażowani w swoją pracę, zdeterminowani i nakierowani na szeroko rozumianą pomoc na rzecz pacjenta. Nieustannie pogłębiana wiedza oraz cenne doświadczenie współpracujących z nami specjalistów, pozwalają nam cieszyć się uznaniem naszych pacjentów.

W leczeniu zarówno sięgamy do korzeni, jak i czerpiemy z innowacji i postępu w medycynie. Punktem wyjścia jest dla nas natura człowieka, jego potrzeby, skłonności i ograniczenia. Nie tylko leczymy i przywracamy sprawność fizyczną, ale także zwiększamy wśród naszych pacjentów świadomość własnego ciała i pełni dbamy o ich kondycję psychofizyczną.

Pomagamy naszym pacjentom odzyskać pełną sprawność fizyczną i formę, zapewniając indywidualne oraz holistyczne podejście będące podstawą skutecznej rehabilitacji. Zawsze dostosowujemy metody i program indywidualnie do pacjenta, starając się utrzymać profesjonalną więź psychologiczną i reagować na oczekiwania pacjenta.

Z ogromną przyjemnością i radością zapraszamy Państwa, w imieniu całego zespołu Uzdrowiskowego Centrum Rehabilitacji do skorzystania z naszych usług. Profesjonalny personel zapewni Państwu gwarancję najwyższej jakości zabiegów, a efekty rehabilitacji pozwolą cieszyć się szczęśliwym życiem. Wiemy, że każdy pacjent jest wyjątkowy, a indywidualna opieka jest bardzo istotnym czynnikiem w procesie leczenia. Dlatego zawsze kładziemy nacisk na taki dobór zabiegów fizjoterapeutycznych, aby uzyskać jak najlepsze efekty terapeutyczne.

© 2013 Fundacja Klaster Innowacyjny "Dla zdrowia Sudety"
Projekt i wykonanie: www.reklama-walbrzych.pl
Projekt finansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach realizacji zadania publicznego pt.: Wzmocnienie potencjału Klastra Innowacyjnego "Dla zdrowia-Sudety".
fot. Dawid Twardowski (góry) oraz PGU