Logo Interferie

Adres:

Siedziba:
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 176
59-301 Lubin

Korespondencja:
ul. Rycerska 24
59-220 Legnica

www: www.interferie.pl
e-mail: interferie@interferie.pl
tel: 76 749 54 19

Interferie

Hotelarska spółka INTERFERIE działa na rynku turystycznym już od ponad
20 lat oferując wypoczynek w wielu atrakcyjnych miejscach Polski.

INTERFERIE to nie tylko firma z wieloletnią praktyką, ale również największa spółka branży turystycznej na Dolnym Śląsku i jedna z większych w kraju – posiada obiekty dostosowane do różnych potrzeb i oczekiwań, począwszy od wysokiej klasy hoteli, skończywszy na ośrodkach wypoczynkowych. Dodatkowym atutem jest ich lokalizacja w odmiennych klimatycznie
i krajobrazowo regionach Polski, pozwalająca na wybór miejsca wypoczynku czy bazy zabiegowej w zgodzie z upodobaniami i oczekiwaniami Gości.

Amatorów jazdy rowerem, górskich wycieczek po Karkonoszach, zimowych sportów i odnowy biologicznej zapraszamy do Szklarskiej Poręby i Świeradowa Zdrój, a jeżeli szukają Państwo najczystszych
i najszerszych plaż Bałtyku, odpoczynku w wyjątkowym nadmorskim mikroklimacie i możliwości korzystania z różnorodnych zabiegów rehabilitacyjnych, zachęcamy do odwiedzenia obiektów w: Świnoujściu, Kołobrzegu, Ustroniu Morskim i  Dąbkach.
Najnowszy obiekt INTERFERIE otwarty został w listopadzie 2011 roku
w Świnoujściu i jest to luksusowy Hotel**** INTERFERIE Medical SPA z pełną gamą usług SPA & wellness, a także z zakresu fizjoterapii.
 

Serdecznie zapraszamy do INTERFERIE gdzie przez SPORT o ZDROWIE dbamy CAŁY ROK!

© 2013 Fundacja Klaster Innowacyjny "Dla zdrowia Sudety"
Projekt i wykonanie: www.reklama-walbrzych.pl
Projekt finansowany ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach realizacji zadania publicznego pt.: Wzmocnienie potencjału Klastra Innowacyjnego "Dla zdrowia-Sudety".
fot. Dawid Twardowski (góry) oraz PGU